Porady

STOPIEŃ POŁYSKU

Wygląd drewnianej podłogi w dużej mierze zależy od stopnia połysku. Jedni klienci lubią wysoki połysk; inni wolą matowe podłogi o bardziej naturalnym wyglądzie. Warto ich poinformować, że część powłok Osmo jest dostępna w kilku różnych stopniach połysku.

Więcej...

OCHRONA PRZED MCHEM I GLONAMI

Dodanie aktywnych składników biobójczych chroni powłokę przed atakami mikroorganizmów, takich jak pleśń, glony czy mchy, które mogłyby powodować nieestetyczne odbarwienia.
Nie należy mylić tego zabiegu z impregnacją, która chroni drewno przed atakami szkodników od środka.
Firma Osmo dobiera składniki i ich ilość w taki sposób, aby wyeliminować jakiekolwiek negatywne działanie na ludzi.

farby przyjazne dzieciom

FARBY DO DREWNA PRZYJAZNE DZIECIOM

W trosce o swoje dzieci, szukamy produktów ekologicznych i zdrowych. Liczy się przede wszystkim wysoka jakość, funkcjonalność i stuprocentowe bezpieczeństwo naszych pociech. Czy decydując się na wykończenie ścian, podłóg, czy malowanie mebli w pokoju dziecięcym, zastanawiasz się jaką farbę wybrać?

CZY IDEALNY OLEJ DO JACHTÓW NAPRAWDĘ ISTNIEJE?

Wszystkie ręce na pokład … zabezpieczony impregnatem Osmo

Każdy żeglarz wie, że przygotowania do sezonu żeglarskiego warto zacząć już odpowiednio wcześniej. Żeglarstwo, wraz z podobnymi mu sportami wodnymi, to coraz powszechniejszy i coraz chętniej wybierany sposób aktywnego odpoczynku i spędzenia wolnego czasu na łonie natury. Poza utrzymaniem dobrej kondycji fizycznej, ważne jest także utrzymanie jednostki pływającej i sprzętu w odpowiednim stanie. Szczególnie, kiedy elementy nad linią wody wykonane są z drewna.