Jakość

OBIETNICA JAKOŚCI – MADE IN GERMANY

Fabryka naszych powłok do drewna znajduje się w Münster w północno-zachodnich Niemczech. Już dawno temu Osmo zdecydowało się na produkowanie powłok wyłącznie w tym zakładzie, aby móc zawsze oferować swoim klientom niezawodną jakość i niepowtarzalne odcienie kolorów. Nieważne gdzie na świecie trzymasz w rękach produkt firmy Osmo, ważne, że masz w rękach produkt jakości Premium – MADE IN GERMANY.

WIEDZA PŁYNĄCA Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA
Od ponad 50 lat Osmo produkuje wysokiej jakości powłoki do drewna. Początkowo były one stosowane wyłącznie do wykańczania własnych produktów, ale z biegiem lat zostały udostępnione również klientom i obecnie są stosowane przez przedsiębiorstwa przemysłowe na całym świecie. Jednak Osmo wciąż pozostaje największym konsumentem własnych powłok produkcji gotowych wyrobów drewnianych.

  • Ponad 50 lat doświadczenia w obróbce drewna i przemysłowej aplikacji powłok
  • 50 lat doświadczenia, które jest unikatowe w skali świata
  • 50 lat doświadczenia, które pomaga nam dostarczać optymalne powłoki do Twoich produktów.


Osmo jest producentem drewnianych fasad, elewacji oraz elementów architektury ogrodowej, który działa na międzynarodowym rynku od ponad 140 lat. Po wielu latach poszukiwania powłok zewnętrznych, które spełniłyby wysokie oczekiwania i zapewniły odpowiednią ochronę drewna firma Osmo rozpoczęła własną produkcję.

Od ponad 40 lat produkuje powłoki na potrzeby własnych produktów drewnianych.

W rezultacie jesteśmy jedyną firmą na świecie, która posiada doświadczenie zarówno w produkcji drewna, jak i powłok do jego wykończenia. To unikalna zaleta, która pozwala nam odpowiednio wcześnie zidentyfikować wymagania i wyzwania, które napotykasz w codziennej produkcji i przeciwdziałać im na wczesnym etapie.

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.