Profesjonaliści

Od samego początku koncentrujemy się na cennym surowcu, jakim jest drewno. Optymalizacja jego przetwarzania, obróbki i wykończenia jest naszą pasją i źródłem inspiracji dla wielu innowacyjnych rozwiązań. Osmo to jeden z wiodących producentów i dostawców nowoczesnych wyrobów gotowych z drewna i specjalista w zakresie wykończeń powierzchni tego naturalnego surowca. Kluczem do sukcesu jest wysoka jakość naszych produktów, która leży u podstaw działań naszej firmy od ponad 140 lat.

Połączenie własnego tartaku i fabryki farb pozwoliło nam uzyskać świetną kombinację. Firma Osmo jest jedynym producentem, który do dziś wykańcza swoje produkty z drewna powłokami własnej produkcji i opracowanymi we własnym zakresie.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny dział badań i rozwoju zapewniają nam optymalne warunki do opracowywania najwyższej jakości powłok do drewna, indywidualnie dopasowywanych do wymagań i możliwości Twojej produkcji.

SYSTEM OSMO – FARBA, KTÓRA CHRONI

  • Tylko wysokiej jakości obróbka może zachować naturalne piękno i trwałość drewna.
  • Firma Osmo jest uważana za jednego z pionierów nowoczesnych powłok do drewna.
  • Osmo oferuje systemy powłok dostosowane specjalnie do potrzeb klientów.

Wróć do poprzedniej

Aktualności

Czytaj dalej

Filmy

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.