Opinie

 

W procesie wdrażania do produkcji nowych podłóg, bardzo istotne jest, aby wybierać sprawdzone komponenty.
W kwestii pokryć olejowych – OSMO jest najchętniej wybieranym przez nas dostawcą.Cenimy jakość, powtarzalność i oczywiście świetne wsparcie techniczne.

Piotr Wójcikiewicz
Product Manager Baltic Wood S.A.

Panujące obecnie trendy skłaniają nas do poszukiwań produktów jak najbardziej naturalnych, a jednocześnie nowoczesnych i ponadczasowych. W ten sposób zrodził się pomysł na stworzenie unikatowej deski podłogowej wykończonej wysokiej jakości woskami olejnymi Osmo.

Barbara Kowalczuk
Kierownik Produkcji Parkiet Hajnówka

Firma Jawor-Parkiet od lat z sukcesem wykorzystuje olejowoski marki OSMO w procesie produkcji podłóg drewnianych. Doceniamy je za najwyższą jakość, szeroką paletę barw i ich powtarzalność.
Firma Nobless, przedstawiciel marki OSMO w Polsce, świadczy rzetelne wsparcie techniczne oraz prezentuje wysoki standard współpracy.

 

Janusz Gawiński
Kierownik Jawor-Parkiet

Podłogi dębowe należą do najbardziej ekskluzywnych elementów wykończenia wnętrza domu czy mieszkania. Aby mogły nabrać niepowtarzalnego uroku, który będzie utrzymywał się przez lata, konieczne jest zastosowanie preparatów wykańczających i pielęgnacyjnych najwyższej jakości.

Tomasz Waleński
Kierownik Zakładu PPUH „MAT-TAR”

Olej 3032 to materiał, który bardzo dobrze się nakłada i rozprowadza. W trakcie prac nie pozostawia żadnych śladów po szpachli, nie jest także tłusty. Oprócz tego oleju, który jest bezbarwny, występują też oleje kolorowe, które, również bardzo dobrze rozprowadzają się po powierzchni drewna.

Bożena Kuczyńska-Cichocka
Właściciel Parkiety Kuczyńskiego

Powierzchnie wykończone olejami OSMO są trwałe i wytrzymałe w użytkowaniu. Nie stwarzają problemów przy aplikacji, wystarczają dwie warstwy do uzyskania wspaniałego efektu.
Produkt najlepszej jakości. Polecam jako wykonawca .

Łukasz Kenio
Właściciel Parkiety Deski Tarasy KENIO