Technologia aplikacji

Osmo oferuje produkty do wszystkich przemysłowych instalacji do aplikacji powłok. Poniżej przedstawiamy najczęściej używane systemy:

VACUMAT®

System VACUMAT® umożliwia całkowite
i segmentowe powlekanie profilowanych elementów lub półwyrobów płaskich w jednym procesie roboczym. Można za jego pomocą stosować wiele rodzajów powłok, np. powłoki UV na bazie wody, lakiery wodne oraz lakiery UV. VACUMAT® pozwala uzyskać olśniewające powierzchnie przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego przy zużyciu materiału rzędu od 40 do 200 g/m².

Polewarka szczotkowa

Polewarka szczotkowa pozwala jednocześnie na aplikację i rozcieranie powłoki ze wszystkich stron na gładkich i profilowanych deskach w jednym lub dwóch procesach roboczych. Można za jej pomocą stosować wiele rodzajów powłok, np. lakiery na bazie wody i rozpuszczalników lub powłoki olejowe o wysokiej lepkości. Polewarka szczotkowa pozwala uzyskać wysokiej jakości powierzchnie przeznaczone do użytku zewnętrznego przy zużyciu materiału rzędu od 40 do 200 g/m².

Automaty lakiernicze

Automaty lakiernicze umożliwiają segmentowe pokrywanie elementów profilowanych (niezależne od kształtu profilu) lub płaskich w różnych wymiarach. Powłoka nanoszona jest zazwyczaj w dwóch warstwach. System pozwala na zastosowanie wielu powłok, np. olejowosków, wodnych powłok UV, bejc lub lakierów. Automaty lakiernicze dają olśniewające powierzchnie do użytku wewnętrznego i zewnętrznego przy zużyciu rzędu od 10 do 200 g/m².

Pistolet lakierniczy

Pistolet lakierniczy umożliwia pokrywanie segmentowe i ze wszystkich stron elementów profilowanych (niezależne od kształtu profilu) lub płaskich w różnych wymiarach. Powłoka nanoszona jest zazwyczaj w dwóch warstwach. System pozwala na zastosowanie wielu powłok, np. olejowosków, wodnych powłok UV, bejc lub lakierów. Ręczna aplikacja natryskowa pozwala uzyskać wysokiej jakości powierzchnie do użytku wewnętrznego przy zużyciu rzędu od 20 do 100 g/m².

Nakładarka walcowa

Nakładarka walcowa umożliwia nanoszenie powłok na powierzchnie elementów pokrywanych dwuwymiarowo. Powłokę nakłada się z reguły w dwóch warstwach. Można stosować wiele powłok, np. olejowoski, wodne lakiery UV lub bejce. Aplikacja walcowa zapewnia olśniewające powierzchnie do użytku wewnętrznego i zewnętrznego przy zużyciu rzędu od 5 do 100 g/m².

Polewarka

Polewarki umożliwiają pokrycie ze wszystkich stron elementów płaskich i profilowanych (niezależnie od profilu) w dwóch procesach roboczych. Polewarka pozwala uzyskać wysokiej jakości powierzchnię przy zużyciu materiału rzędu od 100 do 200 m².

 

Wróć do poprzedniej

Jakość

Czytaj dalej

Produkty

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.