Siedziba

Osmo Polska

Dystrybutor generalny:
Nobless Polska
Sierosław, ul. Skrajna 3B
62-080 Tarnowo Podgórne
tel.: +48 61 84 53 900
www.nobless.pl
e-mail: info@nobless.pl

 

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Województwo
  Zapytanie*
  współpracaarchitektklient indywidualny

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na podany adres e-mail przez Nobless Polska z siedzibą w Sierosławiu, ul.skrajna 3B, 62-080 Tarnowo Podgórne.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: admin@nobless.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zbigniew Sierzputowski NOBLESS POLSKA z siedzibą w z siedzibą w: Sierosław, ul. Skrajna, nr 3B, 62-080 poczta Tarnowo Podgórne.
  Państwa dane osobowe przekazywane w korespondencji z NOBLESS będą przetwarzane w celu jej obsługi - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korespondencji pomiędzy Stronami. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż 1 rok.
  Odbiorcami danych mogę być podmioty świadczące usługi pocztowe i kurierskie.
  Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.