DARMOWY PORADNIK: Zabezpieczenie drewnianego blatu kuchennego

Darmowy poradnik kierujemy do tych, którzy chcą się dowiedzieć, jak prawidłowo zabezpieczyć drewniany blat kuchenny. Kuchnia stanowi dla domowników bardzo ważne miejsce w rodzinnym życiu. Dużą wagę przywiązujemy do funkcjonalności tego pomieszczenia. Dlatego nierzadko pełni funkcję zarówno jadalni, jak i pokoju. Kuchnia a zwłaszcza blaty, muszą spełniać różne funkcje, dlatego drewniane powierzchnie przy codziennym użytkowaniu wymagają szczególnej ochrony. 

DARMOWY PORADNIK – wiedza w pigułce

Przy doborze odpowiedniej powłoki do drewnianych blatów bardzo ważnym elementem jest jej dopuszczenie do kontaktu z żywnością. W poradniku zdradzamy, jaki produkt zarówno chroni, jak i sprawdza się w kuchni. W pięciu krokach podpowiemy, jak prawidłowo przeprowadzić proces zabezpieczenia drewnianego blatu kuchennego. 

Darmowy poradnik możesz pobrać tutaj. 

Poradnik zawiera:

  • 5 etapów prawidłowej renowacji;
  • produkty niezbędne do przeprowadzenia zadania;
  • przydatne linki;
  • inspiracje. 

Potrzebujesz dodatkowych porad? Pamiętaj, że na naszej stronie internetowej znajdziesz masę przydatnych informacji, dotyczących zabezpieczenia drewna zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Link znajdziesz TU. 

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.