SUPER DEAL: Kupując puszkę 2,5 L UVIWAX oszczędzasz!

Ten specjalistyczny produkt został stworzony z myślą o ochronie drewna przed wpływem szkodliwych promieni UV, które mogą prowadzić do blaknięcia, utraty koloru oraz osłabienia struktury drewna. Najlepszy do zabezpieczenia przed promieniami UV drewnianych paneli ściennych i sufitowych, mebli oraz drzwi we wnętrzach.

EKSTRA CENY dla dwóch wariantów powłoki Uviwax Ochrona UV! 

2,5 L za 550 zł!

WYBIERZ SWÓJ KOLOR!

Oto pięć powodów, dla których warto wybrać produkt Uviwax Ochrona UV od Osmo:

  1. Skuteczna ochrona przed promieniami UV: Uviwax Ochrona UV jest doskonałym wyborem do zabezpieczenia drewnianych paneli ściennych, sufitów, mebli i drzwi we wnętrzach przed szkodliwym wpływem promieni UV. Dzięki temu drewno zachowuje swoją estetykę i nie blaknie pod wpływem światła słonecznego.

  2. Idealny do renowacji: Ten produkt jest zalecany do renowacji elementów drewna, które już zostały wykończone powłoką Uviwax. Dzięki niemu możesz łatwo zabezpieczyć i wykończyć przycięte brzegi, nawiercone otwory czy dodatkowe profile na drewnianych powierzchniach.

  3. Dla wszystkich rodzimych gatunków drewna: Uviwax Ochrona UV nadaje się do ochrony wszystkich rodzimych gatunków drewna, co czyni go wszechstronnym i uniwersalnym rozwiązaniem.

  4. Zachowanie naturalnego odcienia drewna: Produkt nie tylko chroni drewno przed promieniami UV, ale także hamuje proces żółknięcia drewna, pozwalając mu zachować naturalny, jasny odcień. Dzięki temu drewno prezentuje się atrakcyjnie przez dłuższy czas.

  5. Mikroporowata i hydrofobowa ochrona: Uviwax Ochrona UV jest mikroporowata, co oznacza, że pozwala drewnu "oddychać", co jest istotne dla jego długotrwałego stanu. Ponadto, produkt jest hydrofobowy, co oznacza, że skutecznie chroni drewno przed brudem i ścieraniem, co jest szczególnie ważne w przypadku mebli i drzwi we wnętrzach. Dodatkowo, produkt ten jest bezpieczny dla zabawek dziecięcych, co sprawia, że jest doskonałym wyborem w rodzinnych wnętrzach.

Wybierając Uviwax Ochrona UV od Osmo, inwestujesz w trwałą ochronę i estetykę drewnianych powierzchni, które zachowają swój urok przez wiele lat.

Promocja na Uviwax Ochrona UV od Osmo 2,5l trwa do 30.11.2023 lub do wyczerpania zapasów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany podanych cen.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP OSMO

ZOBACZ WIĘCEJ PORAD:

FILMY:

ARTYKUŁY:

 

 

 

 

pobierz katalogi

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.