Krok po kroku: ochrona drewnianych mebli ogrodowych. Darmowy poradnik do pobrania!

Regularna i właściwa konserwacja da Ci gwarancję pożądanego wyglądu na długo, więc impregnowanie drewna to konieczność. Drewniane meble ogrodowe są narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Deszczowa aura, wilgoć w powietrzu, promieniowanie UV, grzyby i pleśń – to tylko część zagrożeń, z którymi codziennie się zmagają. Dlatego bez odpowiedniej ochrony drewno traci swój wygląd, niszczeje i pęka. Osmo proponuje Ci naturalne i sprawdzone produkty dla uzyskania najlepszego efektu. Pobierz darmowy poradnik!

Jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć właściwą konserwację drewnianych mebli ogrodowych, mamy dla Ciebie darmowy poradnik do pobrania. Dowiesz się z niego, jakie poszczególne kroki należy wykonać, aby Twoje meble odzyskały dawny wygląd. Zabezpiecz je przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi! Dodatkowo w poradniku znajdziesz informacje odnośnie porównania powłok, ich zalet i właściwości. Podsumowując: praktyczne wskazówki pomogą Ci w przeprowadzeniu całego procesu.

PORADNIK jest dostępny pod tym linkiem.

PAMIĘTAJ:

Zastanawiasz się, jak podejść do wyboru odpowiedniego produktu do zabezpieczenia mebli ogrodowych? Zacznij od odpowiedzi na pytanie: jaki kolor chcę uzyskać? W naszej ofercie mamy bogatą paletę kolorów, która pozwoli Ci znaleźć ten właściwy. Do zabezpieczenia drewnianych elementów na zewnątrz doskonale sprawdzi się lazura olejna, olej zewnętrzny kryjący albo olej tarasowy. To wysokiej jakości innowacyjne impregnaty do drewna na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych, które skutecznie chronią przed trudnymi warunkami pogodowymi.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.