DARMOWY PORADNIK: Renowacja drewnianych mebli

Darmowy poradnik powstał z myślą o tych, którzy nie boją się wyzwań! Odnawianie starych mebli nie tylko wpasowuje się w promowanie stylu życia zero – waste, jak i również pozwala używanym antykom dać drugie życie. To niezawodny sposób na wprowadzenie także zmian w aranżacji mieszkania. Żeby cieszyć się odnowionym meblem, wystarczy odrobina chęci, odpowiednie produkty z oferty Osmo oraz poniższy poradnik!

DARMOWY PORADNIK – wiedza w pigułce

Renowacja drewnianych mebli wymaga odpowiedniego przygotowania. Ale zanim podejmiemy się odnowy starej meblościanki zalegającej na strychu, warto zastanowić się nad tym, czy stan tego mebla pozwala na jego renowację. Z poradnika dowiesz się, jakie jeszcze elementy musisz wziąć pod uwagę, zanim podejmiesz się renowacji. 

W siedmiu krokach podpowiadamy, jak od początku do końca odnowić meble.  Oprócz odświeżonego wyglądu starej, drewnianej toaletki, gwarantujemy to, co można uznać za najlepszą nagrodę – satysfakcję z własnej pracy.

Darmowy poradnik możesz pobrać tutaj. 

Poradnik zawiera:

  • 7 etapów prawidłowej renowacji;
  • produkty niezbędne do przeprowadzenia zadania;
  • przykładowa realizacja z etapami procesu renowacji;
  • przydatne linki;
  • inspiracje. 

PAMIĘTAJ!

Nasze produkty są bezpiecznie i, co istotne, w stu procentach naturalne. Oprócz tworzenia porowatej powłoki ochronnej, pozwalają surowcowi oddychać, a przy tym zapewniają odporność na płyny.

Wszystkie opisy dostępnych produktów, jakie oferujemy do wewnątrz, znajdziesz, KLIKAJĄC TUTAJ.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.