Drewno, naturalnie! Konkurs Archi+Wood by OSMO dla architektów właśnie wystartował.

Konkurs Archi+Wood by OSMO jest skierowany do architektów.  Projekty, które przede wszystkim będzie wyróżniać kreatywność oraz pomysłowość w zastosowaniu elementów drewnianych, zostaną nagrodzone przez dystrybutora innowacyjnych impregnatów do drewna. Nabór prac potrwa od 25 sierpnia do 03 listopada.

Drewno to symbol przyrody, który zakorzenił się w miejskiej architekturze i z powodzeniem jest wykorzystywany przy tworzeniu aranżacji wnętrz. Co za tym idzie, jego uniwersalność i ponadczasowość daje nieograniczone możliwości projektowania przestrzeni. Jest jednak wymagającym surowcem, który potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia, aby móc cieszyć się jego wyglądem przez lata. Dlatego z myślą o specjalnych potrzebach tego tworzywa powstał konkurs, organizowany przez dystrybutora naturalnych impregnatów do drewna, Archi+Wood by OSMO.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie przez uczestników projektu fasady, ogrodu lub małej architektury z wykorzystaniem elementów drewnianych ze wskazaniem nazwy użytej powłoki Osmo na zasadach określonych w regulaminie. Ponadto każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 prace konkursowe. Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 zł. Projekty można zgłaszać poprzez dedykowaną stronę konkursową, na której znajdują się szczegółowe informacje.

Od ponad 40 lat Osmo jest pionierem w dziedzinie ochrony drewna. Przede wszystkim innowacyjne impregnaty do ochrony drewna na zewnątrz i wewnątrz pozwalają drewnu swobodnie oddychać. Bazą powłok Osmo są naturalne oleje i woski roślinne pozyskiwane ze słonecznika, soi, lnu i ostu. Dzięki temu są bardziej wydajne niż tradycyjne farby do drewna. W Polsce generalnym dystrybutorem marki Osmo jest firma Nobless Polska z siedzibą w Sierosławiu.

Chcesz odwiedzić dedykowaną stronę konkursową? Kliknij tu!

 

 

 

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.