Zapunktuj z Osmo - startujemy z kolejną edycją konkursu dla wykonawców!

Dzięki produktom Osmo można zyskać jeszcze więcej niż doskonałą ochronę drewna. To wyjątkowe nagrody za zakupy w programie „Zapunktuj z Osmo”. W okresie od 01.07.2023 do 31.12.2023r. zakupy Osmo udokumentowane i zarejestrowane będą upoważniały do odbioru nagród. Katalog nagród jest bardzo atrakcyjny i każdy wykonawca znajdzie coś dla siebie.

Punkty zebrane w poprzedniej edycji biorą udział w kolejnej!

Pierwsze 200 osób, które przystąpi do konkursu, rejestrując zakup produktów OSMO o wartości minimum 500zł netto, otrzyma zestaw gadżetów OSMO!

Konkurs „Zapunktuj z Osmo” skierowany jest do wykonawców, którzy zawodowo pracują na produktach OSMO (dekarze, stolarze, parkieciarze, rzemieślnicy itp.). Wystarczy, że dokonają zakupów od oficjalnego dystrybutora produktów marki OSMO w Polsce, których lista dostępna jest TUTAJ.
Faktury lub paragony potwierdzające zakup produktów Osmo należy zarejestrować na stronie konkursowej. W zamian za zarejestrowane zakupy przyznawane są punkty, które uprawniają do nabycia nagrody rzeczowej z katalogu nagród dostępnego na stronie konkursu.
Konkurs „Zapunktuj z Osmo” potrwa do 31.12.2023. Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na https://punkty.osmo.com.pl/ Organizatorem konkursu jest firma Nobless Polska sp. k., dystrybutor generalny Osmo w Polsce.

pobierz katalogi

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.