Oleje tarasowe w wiosennej promocji!

Już najwyższy czas na przygotowania do sezonu ogrodowego!
Z olejami tarasowymi Osmo zyskasz piękny i zadbany taras i oszczędzasz 100 zł. Od 9 marca do 29 maja 2020 roku wszystkie kolory oleju tarasowego Osmo w puszkach 2,5l dostępne są w niższej cenie. 

Oleje tarasowe w zgodzie z naturą

Olej tarasowy Osmo to powłoka na bazie naturalnych olejów roślinnych opracowana specjalnie do ochrony, renowacji i barwienia powierzchni tarasów drewnianych. Dzięki temu olejowa warstwa ochronna nie pęka i nie łuszczy się, skutecznie zabezpieczając taras. Nałożenie warstwy oleju nawilża i wygładza powierzchnię drewna, a równocześnie zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci i zabrudzeń w głąb struktury. Oleje do tarasów firmy Osmo są idealnie dopasowane do typowej barwy każdego z gatunków drewna, więc bez problemu pozwalają zachować, odnowić lub wyrównać naturalny kolor desek tarasowych.

Oleje można stosować nie tylko do ochrony tarasów, a także do pielęgnacji desek pokładowych, mebli ogrodowych i pergoli. Oleje do tarasów firmy Osmo są idealnie dopasowane do typowej barwy każdego z gatunków drewna, więc bez problemu pozwalają zachować, odnowić lub wyrównać naturalny kolor desek tarasowych.

Impregnacja tarasu w 11 kolorach

Oleje tarasowe Osmo są wydajne i łatwe w aplikacji, a jedna powłoka wystarcza na ok 24 m2. Renowacja powierzchni pokrytej olejem tarasowym jest łatwa i szybka – nie wymaga szlifowania ani gruntowania przed aplikacją kolejnej warstwy. Oferta olejów tarasowych Osmo obejmuje 11 kolorów, które podkreślają naturalne piękno drewnianego tarasu.

Najważniejsze zalety olejów tarasowych Osmo:

  • Podkreśla naturalne piękno drewna
  • Pozwala drewnu oddychać
  • Odświeża i wyrównuje kolor desek tarasowych
  • Niezwykle wydajny
  • Łatwy w aplikacji, umożliwia miejscową renowację – bez szlifowania i gruntowania
  • Działa jak impregnat– chroni drewno przed wodą i zabrudzeniem
  • Redukuje pęcznienie i kurczenie się drewna
  • Nie pęka, nie łuszczy, ani nie odpryskuje

Jak przygotować taras przed sezonem? Osmo zna odpowiedź: https://osmo.com.pl/produkt/olej-tarasowy/

Gdzie można kupić oleje tarasowe Osmo? Odwiedź nasz sklep!

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.