Krok po kroku: olejowanie tarasu. Darmowy poradnik do pobrania!

Regularna i właściwa konserwacja drewnianego tarasu da Ci gwarancję pożądanego wyglądu na długo! Ochronę desek tarasowych przed promieniowaniem UV, przed deszczem i przed kurzem zapewni olejowanie. Tę czynność należy powtarzać co roku, najlepiej przed sezonem letnim w bezdeszczową pogodę. Temperatura nie powinna spadać poniżej 10 stopni Celsjusza. Osmo proponuje Ci naturalne i sprawdzone produkty dla uzyskania najlepszego efektu. Pobierz darmowy poradnik!

Jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć olejowanie drewnianych desek, mamy dla Ciebie darmowy poradnik do pobrania. Dowiesz się z niego, jakie poszczególne kroki należy wykonać, by cieszyć się poranną kawą na odnowionym i zabezpieczonym tarasie. Dodatkowo w poradniku znajdziesz informacje odnośnie porównania powłok, ich zalet i właściwości oraz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci w odpowiednim zabezpieczeniu drewna.

Poradnik jest dostępny pod tym linkiem.

PAMIĘTAJ: Zanim przejdziesz do pomalowania tarasu, wybierz odpowiedni produkt. Weź pod uwagę gatunek drewna Twoich desek tarasowych oraz efekt, jaki chcesz uzyskać. W ofercie Osmo masz do wyboru
Lazurę Olejną do Ochrony Drewna i Olej Tarasowy.  Jeżeli Twój taras jest wykonany z drewna iglastego, takiego jak sosna, modrzew czy świerk, należy dodatkowo zabezpieczyć taras przed atakiem grzybów oraz pleśni. Decydując się na Olej Tarasowy, należy zastosować również Impregnat do drewna WR Aqua. Natomiast w przypadku Lazury Olejnej do Ochrony Drewna masz gotowe rozwiązanie 2w1, czyli podkład i nawierzchnia w jednym produkcie.

Pobrałeś już darmowy poradnik? Jesteś gotowy do przeprowadzenia konserwacji Twojego drewnianego tarasu!

pobierz katalogi

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.