DARMOWY PORADNIK: jak dopasować powłokę do gatunku drewna?

Niezależnie od tego, na jaki gatunek drewna zdecydujemy się w naszym wnętrzu, o tę naturalną powierzchnię trzeba odpowiednio dbać. Właściwa i regularna pielęgnacja drewnianych elementów to klucz do pięknego wyglądu na długie lata. Tylko jak dopasować powłokę do gatunku drewna? Podpowiadamy: pobierz darmowy poradnik!

DARMOWY PORADNIK – wiedza w pigułce

Jeśli zastanawiasz się, jak odpowiednio dopasować powłokę do gatunku drewna we wnętrzu, mamy dla Ciebie odpowiedź. Z naszego darmowego poradnika dowiesz się, co należy wziąć pod uwagę, dobierając powłokę. Dodatkowo dowiesz się, jakie produkty najlepiej sprawdzają się przy danym surowcu. Poznasz 3 najpopularniejsze typy powłok i najbardziej powszechne gatunki drewna. 

DARMOWY PORADNIK jest dostępny pod tym linkiem. 

Nasz darmowy poradnik to pomoc dla wszystkich, którzy chcą odpowiednio zabezpieczyć drewno wewnątrz domu.

PAMIĘTAJ:

Różne rodzaje drewna wymagają odmiennej pielęgnacji, dlatego należy w pierwszej kolejności upewnić się co do typu surowca, jaki chcemy odnowić. W polskich domach najbardziej popularnymi są dąb, orzech i sosna. Jednak można również spotkać się z egzotycznymi odmianami, dlatego tak kluczowa jest wiedza na ten temat.

Osmo proponuje Ci naturalne i sprawdzone produkty, dopasowane do danych gatunków. Innowacyjne impregnaty do drewna na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych oraz środki do pielęgnacji drewna we wnętrzach odpowiednio zabezpieczą i zapewnią pożądaną ochronę. Nasze produkty są bezpiecznie i, co istotne, w stu procentach naturalne. Oprócz tworzenia porowatej powłoki ochronnej, pozwalają surowcowi oddychać, a przy tym zapewniają odporność na płyny.

Wszystkie opisy dostępnych produktów, jakie oferujemy do wewnątrz, znajdziesz, klikając tu. 

 

 

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.