Rob in Wood: Biurko z desek podłogowych

W nietypowym zleceniu Rob in Wood postanowił wykorzystać potencjał materiału z odzysku, tworząc niezwykłe biurko ze starych desek podłogowych. Poprzez staranne przetworzenie, wytrwałą pracę oraz zastosowanie wysokiej jakości powłok Osmo, udało mu się stworzyć nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne biurko, udowadniając, że nawet pozornie zwykły materiał może przekształcić się w wyjątkowy element wystroju. Zobacz jak wyglądał cały proces. 
ETAP 1: PRZYGOTOWANIE DESEK MODRZEWIOWYCH POD ZABUDOWĘ


W pierwszym etapie procesu tworzenia nietypowego biurka, Rob in Wood skupia się na precyzyjnym przygotowaniu modrzewiowych desek podłogowych do dalszej zabudowy. To kluczowy krok, który determinuje finalny efekt oraz trwałość mebla. Deski zostały zabezpieczone Top-Olejem do blatów kuchennych i Woskiem Twardym Olejnym Original od Osmo. Obejrzyj filmik na YouTube i zobacz jak to wyglądało!

 

Rob in Wood: Zrobiłem biurko z podłogi

 

ETAP 2: MONTAŻ BIURKA


Kolejnym etapem jest przeniesienie całej konstrukcji do przestrzeni Klienta. Montaż całości w przestrzeni Klienta to moment, w którym deski ze starej podłogi stają się integralną częścią nowoczesnego biura. To nie tylko ergonomiczne meble, ale także historie opowiedziane przez drewno, które zyskało nowe życie i znaczenie.  Obejrzyj filmik na YouTube i zobacz jak to wyglądało!

 

 

Rob in Wood: Montaż u klienta

Jak oceniasz proces tworzenia nietypowego biurka przez Rob in Wood przy wykorzystaniu desek ze starej podłogi? Staranne przygotowanie surowego materiału, precyzyjna obróbka i montaż w przestrzeni Klienta składają się na unikalny projekt, gdzie z pozornie nieużywanych desek powstaje funkcjonalne i estetyczne biurko, reprezentujące nowoczesne podejście do recyklingu i wzornictwa. Daj znać w komentarzu, co myślisz o tym projekcie!

pobierz katalogi

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.