DREWNIANE DODATKI ZABEZPIECZONE OSMO – WARSZTART

Z cyklu #zosmowani: to musicie zobaczyć! Drewniane dodatki zabezpieczone Osmo, robią niemałe wrażenie. WarsztArt to unikalne formy użytkowe wykonywane z pasji i w 100 % ręcznie. Zegar, który ogrzeje każde wnętrze, stolik kawowy o nietuzinkowej formie, unikalna komoda RTV i wiele innych – sprawdźcie sami!

WarsztART – sprawca całego zamieszania

WarsztART to wyjątkowa manufaktura dla ludzi, którzy cenią sobie przede wszystkim oryginalność i kreatywność. Prezes, projektant, artysta i technik WarsztART Mariusz Płoński namawia do odejścia od masowej produkcji i postawienia na handmade: „Różne rzeczy dla różnych ludzi z różnych materiałów.”

Zaletami tej manufaktury są gwarancja jakości, dokładność wykonania, ale przede wszystkim pomysłowość projektów. Tutaj nie kupimy zwykłej powszechnej rzeczy, ale dostaniemy razem z przedmiotem kawałek duszy twórcy w prezencie.

Drewniane dodatki zabezpieczone Osmo

Mariusz Płoński w swoich pracach często wykorzystuje stare skrzynki po owocach i daje im drugie życie. Co istotne, do wykończenia większości drewnianych powierzchni stosuje powłoki Osmo. Szczególnie przypadł mu do gustu Wosk Twardy Olejny Półmat 3065, który bardzo dobrze chroni drewno przed zabrudzeniem, ale jednocześnie pozostawia naturalny wygląd surowca.

Zegaro – zegarek

Twórczość Mariusza Płońskiego zachwyca, a ciekawa forma przekazu nie pozwala oderwać wzroku od proponowanych przedmiotów. Jednym z ostatnich projektów WarsztART’u jest zegaro – zegarek: wielki dębowy zegar w kształcie zegarka na rękę. Jego tarcza została wykonana ze starych skrzynek po owocach. Można go powiesić na ścianie zarówno pionowo, jak i poziomo. Całość została pokryta Woskiem Twardym Olejnym Osmo. 

Stolik kawowy – zamek błyskawiczny

Kolejnym godnym podziwu projektem jest stolik kawowy w kształcie… zamka błyskawicznego. Nie możecie uwierzyć? My również nie mogliśmy, dlatego musieliśmy to zobaczyć. Wykonany z dębu, pokryty olejowoskiem Osmo prezentuje się zjawiskowo. Jeśli marzy Wam się stolik, obok którego nie można przejść obojętnie, to właśnie go znaleźliście.

Panel dekoracyjny Tutti Frutti

Naszą uwagę przykuł także panel dekoracyjny Tutti Frutti o kilku możliwych zastosowaniach. Może spełniać rolę przesuwnych drzwi, zagłówka do łóżka, dekoracji, a nawet… stołowego blatu. I w tym przypadku skrzynki po owocach dostały drugie życie – z nich przede wszystkim jest wykonany panel. Dodatkowo farba akrylowa w kolorze błękitu lazurowego wybrzeża nadała niepowtarzalnego charakteru.

Wszystkie drewniane dodatki zabezpieczone Osmo, proponowane przez manufakturę, są wyjątkowe i niepowtarzalne. Zobaczcie galerię zdjęć.

Twórczość WarsztART’u przypadła Wam do gustu i czujecie niedosyt? Odwiedźcie ich stronę, klikając TUTAJ.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.