Dla przemysłu

Osmo to producent specjalistycznych produktów do impregnacji i barwienia drewna, stworzonych z myślą o przemyśle i branży wytwórczej. Oferta jest nieustannie poszerzana o produkty opracowywane dla najlepszych krajowych producentów podłóg, schodów, drzwi i okien.

Powłoki Osmo doceniane są również przez producentów domów drewnianych, tarasów, fasad drewnianych, płotów czy też altanek i mebli ogrodowych jak również producentów mebli.

W naszej ofercie dla przemysłu można znaleźć:

Osmo jest pionierem w dziedzinie opracowywania innowacyjnych, mikroporowatych powłok na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych, które skutecznie chronią drewno, pozwalając mu jednocześnie drewnu oddychać. Dostosowanie tych uznanych produktów do potrzeb produkcji przemysłowej pozwala stworzyć idealne powłoki dla producentów drewnianych podłóg, schodów, drzwi i mebli.

Oprócz oferty produktowej, nasi doradcy techniczno-handlowi zapewniają Klientom przemysłowym kompleksowe wsparcie techniczne i merytoryczne: analizę potrzeb i możliwości, audyt technologiczny, opracowanie indywidualnych rozwiązań, kalibrację linii, wsparcie przy uruchomieniu pierwszej produkcji oraz kompleksowe szkolenia dla pracowników.

Producentów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy prosimy o kontakt z naszym doradcą techniczno-handlowym lub o przesłanie formularza.